Mille nimel mängite pokkerit`?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Koit
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 495

    #31
    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

    Algselt postitas PokerDevil
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    +1 aga selle murcielago vahetaks gallardo vastu ära.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #32
      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

      Algselt postitas alaska
      Ei, lennukit ei kavatse osta, aga 8-17 töötamine on kõige õudsam asi minujaoks. Kell 8 istud ummikus koos tuhande omasugusega ja kel 17 istud ummikus koos tuhande omasugusega. Fking 2 tundi päevas vahid esimese auto piduritulesid ja kuulad 20 sama lugu raadiost, mis on repeati peale pandud, vahelduseks "nädalavahetuse alguseni on jäänud 28 tundi" ehk 28 tunni pärast saabub õnnistus, kus ma saan oma kuubikus teenitud raha kasutada unustamiseks, milline ajupesu ja tarbimise ohver ma olen. Ei aitäh, ma lähen parem suusatama.
      emh.. obv kui sa räägid miskist rutiinsest töölise tööst...olen minagi kuskil mööblitsehhis või ehitusel või laos hooranud kopikate nimel 8h tööpäevasid.. aga näiteks mulle meeldib mu praegune töö ja tööl käia, huvitav on, eesmärgid on, saavutamisvajadus, väljakutsed.. ma arvan et isegi kui ma mingi aeg NL200t biitima hakkan ja mingeid ESTPatricku taoliseid kuukasumeid näitama hakkan.. käin ma ikkagi tööl edasi..

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #33
        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

        ma mängin NL25 eesmärgil sest obv NL5 ei teeni midagi

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #34
          Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

          Algselt postitas Sass
          ma mängin NL25 eesmärgil sest obv NL5 ei teeni midagi
          ülim nirvaana kutsub

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #35
            Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

            motivatsioonipuudusest midagi targemat teha

            Comment

            • chrosmos
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 340

              #36
              Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

              1)tahan üldisest massist paremini mängida ja arendada oma taset kõrgemale limiidile sobivaks
              2)natuke lisaraha ülikooli kõrvalt

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #37
                Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                M
                Algselt postitas Rage
                emh.. obv kui sa räägid miskist rutiinsest töölise tööst...olen minagi kuskil mööblitsehhis või ehitusel või laos hooranud kopikate nimel 8h tööpäevasid.. aga näiteks mulle meeldib mu praegune töö ja tööl käia, huvitav on, eesmärgid on, saavutamisvajadus, väljakutsed.. ma arvan et isegi kui ma mingi aeg NL200t biitima hakkan ja mingeid ESTPatricku taoliseid kuukasumeid näitama hakkan.. käin ma ikkagi tööl edasi..
                Mu mõte jäi natuke ebaselgeks, ma ei ütle ühegi töö kohta midagi. Ma pidasingi konkreetselt silmas ummikuid. Ma sõitsin tõesti tööle ja koju 2h päevas mingil perioodil ja see oli nii ajuvaba tegevus, et siis ma otsustasin, et ei tee seda enam mittekunagi elus. Natuke muidugi ka seda teemat pidasin silmas, kuidas inimesed teevad päevad läbi tööd, mille vastu neil puudub igasugune huvi, otsivad õnne sealt, kus seda ei ole ja peavad väärtuslikuks seda, mis on tegelikult illusioon. Ok, ma lõpetan, läheb tõesti klišeeks kätte ära.

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #38
                  Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                  et ei pea elama nagu enamus eestlasi - palgapäevast palgapäevani

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #39
                    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                    btw ma sõidan tööle/koju 5-10 mintsa

                    Comment

                    • Aadu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 326

                      #40
                      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                      Algselt postitas alaska
                      Ei, lennukit ei kavatse osta, aga 8-17 töötamine on kõige õudsam asi minujaoks. Kell 8 istud ummikus koos tuhande omasugusega ja kel 17 istud ummikus koos tuhande omasugusega. Fking 2 tundi päevas vahid esimese auto piduritulesid ja kuulad 20 sama lugu raadiost, mis on repeati peale pandud, vahelduseks "nädalavahetuse alguseni on jäänud 28 tundi" ehk 28 tunni pärast saabub õnnistus, kus ma saan oma kuubikus teenitud raha kasutada unustamiseks, milline ajupesu ja tarbimise ohver ma olen. Ei aitäh, ma lähen parem suusatama.

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #41
                        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                        big mäk

                        Comment

                        • pkmarek
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 193

                          #42
                          Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                          Algselt postitas ok2aa
                          et ei pea elama nagu enamus eestlasi - palgapäevast palgapäevani
                          just, võib ka ainult palgapäeval elada :D

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #43
                            Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                            Algselt postitas Aadu
                            Office Space (1999)

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #44
                              Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                              Algselt postitas pastilaa
                              Office Space (1999)
                              Vale teema :D

                              Aga ma käiks hea meelega sellises kontoris tööl nagu seriaalis The Office.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #45
                                Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                                tahaks, pretty much omada mingit kohakest fijil ja rahulikult päevast päeva teha mida tahan, lebotada, ja obv pokerit mängida

                                Comment

                                Working...